G-RHDTB9BT4F

Kapcsolat

Bázis IngatlanCentrum

    6400 Kiskunhalas, Táncsics Mihály utca 2.
    +36 70 409-5076
    info@bazisingatlan.hu

  Munkatársaink

Boruzs Balázs

bankfüggetlen személyi bankár, ingatlanközvetítő  

  +36 30 652-4171
  balazs@bazisingatlan.hu

Dávid Benjámin

ingatlanértékesítő  

  +36 30 216-3434
  beni@bazisingatlan.hu

Decsi Csaba

ingatlanértékesítő  

  +36 20 267-4744
  csaba@bazisingatlan.hu

Gáll Anett

ingatlanértékesítő, látványtervező  

  +36 70 332-1381
  anett@bazisingatlan.hu

Herceg Erika

ingatlanértékesítő  

  +36 20 402-6900
  era@bazisingatlan.hu

Jánosi Brigitta

ingatlanértékesítő  

  +36 70 604-0740
  brigi@bazisingatlan.hu

Kapronczai Attila

ingatlanértékesítő  

  +36 30 850-5451
  attila@bazisingatlan.hu

Kovács Alex

ingatlanértékesítő  

  +36 30 347-1177
  alex@bazisingatlan.hu

Nagy Csilla

lakberendező és dekorfal készítő  

  +36 20 807-5636
  ncsillak@gmail.com

Nagy Erzsébet

ingatlanértékesítő  

  +36 30 947-3089
  bobe@bazisingatlan.hu

Opauszki Ilona

ingatlanértékesítő  

  +36 20 240-4983
  ilona@bazisingatlan.hu

Péli Szilvia

ingatlanértékesítő  

  +36 30 382-8355
  szilvi@bazisingatlan.hu

Szalai Adrienne

ingatlanértékesítő  

  +36 70 358-3737
  adrienne@bazisingatlan.hu

Varju Emese

irodavezető  

  +36 70 409-5076
  emese@bazisingatlan.hu


Eladó ingatlana van,
vagy épp ingatlant keres?
Adja meg adatait és segítünk!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.
Üzenet küldése